Hirvonenam paredz daudzus titulus. FOTO: Jānis Barbars

Ford komandas vadītājs Malkolms Vilsons uzskata, ka Miko Hirvonenam būs iespējas izcīnīt ne vienu vien pasaules čempiona titulu, un 2010. gadā somu pilots būs vēl spēcīgāks.

Par savu padoto Vilsons domā, ka viņš ar katru gadu uzlabo savu sniegumu un šis progress turpināsies. “Tas, kā Miko attīstās [kā pilots] ir fantastiski,”  intervijā žurnālam Autosport saka Vilsons. “Ja viņš turpinās, kā pabeidza iepriekšējo sezonu – un tā Miko darīs, jo tā viņš allaž ir attīstījis savu karjeru –, nākamsezon viņš būs vēl apņēmīgāks. Tas ir labi, ka ir šādi divi piloti, kas cīnās. Ja Sebastjens būtu beidzis savu rallija karjeru vai pārgājis uz F-1, čempionāts nebūtu ne tuvu tik aizraujošs.”

Miko Hirvonenam ir 29 gadi, Sebastjenam Lēbam – 35, un arī šo gadu starpību Vilsons ņem vērā, runājot par soma iespējām tikt pie pasaules čempiona tituliem. “Domāju, ka tad, kad viņš sasniegs šo (Lēba – aut.) vecumu, Miko kabatā būs jau vairāki titulu,” uzskata Ford komandas boss.

Kas attiecas uz komandas plāniem, Vilsons atklāja, ka lielāko uzmanību tā, protams, vērsīs uz 2010. gada čempionātu, taču zināma daļu resursu tiks novirzīta jaunās automašīnas izstrādei, jo, kā zināms, 2010. gads ir pēdējais, kad pasaules čempionāta ieskaitē iespējams sacensties ar esošajām WRC klases automašīnām. No 2011. gada WRC automašīnas būs Super2000 klases spēkrati un Ford nākamā gada čempionātam gatavo Ford Fiesta S2000 modeli, ar kādu jau janvārī pirmajā IRC posmā, Montekarlo rallijā, piedalīsies Miko Hirvonens.