Indonēzija grib atgriezties WRC.

Indonēzijas rallija organizatori apliecinājuši savu interesi atkal iekļauties pasaules čempionātā, kurā pabija neilgu brīdi, 1996. un 1997. gadā.

Indonēzijas rallijs, kas šogad notiks septembrī, tiks aizvadīts kā WRC kandidātrallijs. Kopš 2005. gada tas iekļauts Āzijas – Klusā okeāna čempionātā, bet vēlas atgriezties WRC, raksta wrc.com.

 

“Mēs uzskatām, ka Indonēzijai ir, ko piedāvāt WRC,”  saka sacensību preses pārstāvis. “Ļoti gaidām kandidātralliju un domājam, ka šim rallijam piemīt viss nepieciešamais, lai tas varētu tikt aizvadīts veiksmīgi.”

 

Rallija ātrumposmi izlikti pa šīs zemes mālainajiem ceļiem, kas vijas caur cukurniedru plantācijām. Tā kā klimats Indonēzijā ir tropisks, organizatori izvēlējušies sacensības aizvadīt vienā no sausākajiem gada mēnešiem, septembrī. Savukārt servisa parks pirmoreiz tiks izvietots lielākajā atrakciju parkā pasaulē – Trans Studio.

 

Abas reizes, kad Indonēzijas rallijs bija iekļauts pasaules čempionāta kalendārā 1996. un 1997. gadā, tajā uzvarēja Karloss Sainss.