Rallija uzvarētāji peldēsies pienā.

Rallijsprinta " Kalnamuiža" uzvarētāji saņems pavisam nebijušu balvu - peldi piena vannās!

Vasaras rallija sezona arī šogad sāksies 2. maijā ar rallijsprintu "Kalnamuiža", kas pēc Tallinas rallija pārcelšanas uz maija beigām kļuvis par pirmajām rallija sacensībām Baltijā.

 

Izmantojot to, ka Dienvidkurzemē ceļi pēc garās ziemas ir nožuvuši ātrāk kā citur,  rallijsprintu kā treniņu vasaras sezonai izmantos gan vadošās Latvijas, gan Lietuvas un Igaunijas klasiskā rallija ekipāžas. Pirmie sacensībām pieteicās igauņu ekipāža Tīts Rataseps/Indreks Moks, kuri startēs ar priekšpiedziņas Honda Civic Type-R. Pieteikumu saraksts ir papildinājies arī ar lietuviešu sportistiem - ekipāža Martins Samuitis/Ramūns Šaučikovs, kuri ziemas rallijā Utenā kopā ar vadošajām Latvijas un Lietuvas ekipāžām šogad cīnījās par pirmo sešinieku. Gaidāma arī vairāku spēcīgu Latvijas ekipāžu piedalīšanās.

Visa sacensību norise iekļauta vienā dienā – svētdienā, 2.maijā. Agri no rīta sportisti saņems trases dokumentus un uzsāks iepazīšanos ar trasi. Sacensību starts tiks dots plkst. 14.00.


Lai saudzētu sacensību dalībnieku tehniku, rallijsprinta organizatori trasi ir izveidojuši no trīs ātrumposmiem, kurš atkārtosies   divas reizes katrs. Izvēlētie ceļi ir klasiski un aizraujoši Kurzemes ātrumposmi ar stingru segumu, tādējādi līdz minimumam samazināta varbūtība veidoties dziļām špūrēm un bedrēm, kas lauž mašīnas.