Hirvonens vairs nedomā par titulu. FOTO: Ford WRT

Miko Hirvonens WRC kopvērtējumā noslīdējis uz trešo vietu, taču ne jau tituls viņu šobrīd uztrauc visvairāk...

Pēc lieliskās uzvaras pirmajā posmā Zviedrijā sezonas turpmākajos rallijos Hirvonenan, kurš tiek uzskatīts par galveno Lēba konkurentu cīņā par titulu, klājies ne pārāk labi – tikai ceturtā vieta Meksikā, punktu ziņā „tukšs” rallijs Jordānijā, trešā vieta Turcijā un atkal ceturtā Jaunzēlandē. No Lēba, kurš šogad svinējis trīs uzvaras, Hirvonens atpaliek jau 44 punktus.

„Man ir jāatgūst ātrums,” saka Hirvonens. „Es vairs pat nedomāju par čempionāta kopvērtējumu, es vienkārši gribu dodies uz Portugāli un braukt tādā ātrumā, kādā, es zinu, ka varu. Daudz esmu domājis par to, kāpēc Jaunzēlandē nebiju tik ātrs, kā cerēju, un man šķiet, ka pārcentos. Manas kļūdas nāk no tā, ka esmu par daudz uzbrūkošs, tāpēc tagad braukšu ne tik agresīvi.”

Portugāles rallijs arī šogad risināsies Faro tuvumā ar bāzi pie Algarves stadiona, kurā atkal notiks superspeciālais posms. Lai gan tikai deviņi procenti trases ir jauni ceļi, rallijā ieviestas vairākas izmaiņas, piemēram, viens no pirmās dienas ātrumposmiem notiks pretējā virzienā kā pērn.