Solberga jaunais stūrmanis – Kriss Patersons. FOTO: PSWRT

Peters Solbergs šodien atklājis sava jaunā stūrmaņa vārdu – sākot ar Bulgārijas ralliju, tas būs anglis Kriss Patersons.

Iepriekš Patersons sadarbojies ar Naseru Al-Atiju un esošo IRC čempionu Krisu Mīki. Viņa panākumu sarakstā ir pieci Vidējo Austrumu čempiona tituli un 2006. gada pasaules čempiona tituls P-WRC ieskaitē.

„Man prieks, ka Kriss būs mans nākamais stūrmanis, un es esmu pārliecināts, ka mūsu sadarbība mašīnā būs laba,” saka Solbergs. „Mēs vakar aizvadījām patiešām grūtu testu sesiju un Kriss visu laiku perfekti strādāja ar stenogrammu. Viņam ir liela stūrmaņa pieredze un tas man bija ļoti svarīgi.”

„Fila Milza aizvietošana nebūs viegls darbs, bet kad vakar Peters pēc testu sesijas izteica piedāvājumu, es zināju, ka man tas ir jādara,” saka Patersons. „Es 12 gadus esmu bijis stūrmanis un ceru, ka šī pieredze man tagad palīdzēs, jo pirmais rallijs ir jau pēc pāris dienām. Es ar nepacietību to gaidu un esmu par 110% gatavs darbam!”

Šonedēļ ekipāža aizvadīs testu sesiju Bulgārijā, bet pirmais kopīgais rallijs Peteram un Krisam būs nākamnedēļ, 8. – 11. jūlijā turpat Bulgārijā, kad atsāksies pasaules čempionāts.